Králíčka si od nás můžete odvést nejdříve ve věku 6ti-7mi týdnů (podle vyspělosti mláděte). V této době bude králíček ošetřen proti kokcidióze a bude samostatný. Při odběru králíčka po 10tém týdnu věku, bude očkován už i proti moru a myxomatóze. Každý králíček bude učen vykonávat svoji potřebu na záchůdek a bude učen čistotě.Králíčka si u nás můžete vyzvednout osobně, termín je nutné předem dohodnout.
Dále jezdíme v průběhu celého roku po psích výstavách a akcích, takže je možné si králíčka na některé z nich vyzvednout (jezdíme i na Slovensko a do Polska - takže i po cestě je možné někam králíčka po dohodě přiblížit). V Aktuální nabídce bude vždy poznamenáno, kdy a kde na výstavě či akci budeme. Nutné však předem domluvit!!!
Po domluvě je možné k Vám králíčka dopravit ZOO kurýrem.Volný - králíček je volný k rezervaci nebo prodeji
Předběžná rezervace - králíček je zamluvený (bez uhrazení zálohy) - Předběžnou rezervaci můžete učinit kdykoliv. Budete mít 3 pracovní dny na to, abyste se rozhodli, zda králíčka budete chtít a zaplatit mi buď zálohu nebo plnou částku. Plnou částku požaduji při posíláním kurýrem.
Rezervace - králíček je rezervován (urazena záloha nebo celá cena) - Rezervace je možná po uhrazení poplatků, které Vám sdělím. V případě zrušení rezervace či neodebrání si králíčka se záloha nevrací a králíček bude znovu uvolněn dalším zájemcům!!! Zálohu či plnou platbu vracíme jen v případě, že by králíčátko nedej bože zemřelo nebo něco podobného.
Zůstává - králíček u nás zůstává do chovu - Králíček není určen k prodeji!!!Každý králíček si do svého nového domova od nás odváží rodokmen (3-generační informativní výpis předků s uvedením jmen, barev, chovatele…), očkovací průkaz - králíčci mladší 10ti týdnů se záznamem o ošetření proti kokcidióze, králíčci starší 10ti týdnů i s potvrzeným očkováním proti moru a myxomatóze, základní rady a informace jak se o králíčka starat, balíček krmení, na které je zvyklý a v neposlední řadě, na požádání, CDčko s fotkama.


Náš chov Teddíků je čistě zájmový, nejde o komerci. Veškeré finance získané prodejem králíčat jsou investovány zpět do chovu a do pravidelné veterinární péče o ně.